GOSPODA

Niestety, nie każdy jeszcze miał szansę zabłądzić w rejon Kaukazu, zwiedzić te wyjątkowe strony. Pomimo, iż nie dostąpiliśmy jeszcze tej przyjemności, zdecydowana większość z nas odczuwa sentyment do zamieszkujących tę krainę Gruzinów, Ormian czy Azerów. Kojarzymy te narody, zamieszkujące momentami surowe i górzyste, ale zawsze piękne strony, z bogactwem kulturowym, wielowiekowymi tradycjami i egzotyką. Odnosimy wrażenie, że są to miejsca zasiedlone przez ludzi ambitnych, wojowniczych i wylewnych. Lubiących czystą formę i szczerość.

I nie sposób zaprzeczyć tym wrażeniom. A szczególnie mocno się one uwydatniają, gdy skosztujemy dań tamtejszej kuchni, pełnej warzyw, serów, mięs i przypraw, zawsze solidnie podlanych winem. Ta kuchnia to najdoskonalsze odzwierciedlenie kaukaskich charakterów, a skoro tak, to na pewno każdemu naszemu rodakowi przypadnie do gustu.

Gdy tylko spróbujemy potraw przyrządzonych wedle tradycyjnych receptur przez Grzegorzowych Chutorników, jeszcze mocniej poczujemy się związani sympatią do ludów Kaukazu. Przeniesiemy się na tamtejsze do tej pory niedostępne szczyty, poczujemy ciepło i bogactwo klimatu. Pozwolimy zniewolić się niepowtarzalnej kulinarnej uczcie.

Zapraszamy do naszej Gospody, serwującej kuchnię ludzi gór na zboczach Beskidu Niskiego.

Dla gości rezerwujących domki z wyżywieniem oferujmy całodzienne wyżywienie za dodatkową opłatą.
W ofercie również kuchnia polska.

Od 1 maja 2024 restauracja czynna
sobota-niedziela w godz od 13.00 do 18.00.

Zmieniła się funkcja podawania obiadów.
Obowiązuje stół szwedzki.
Za wykupiony bilet przy barze każdy,,je ile chce przez 1 godzinie,,
Duża oferta dań
Zupa, trzy dania mięsne, pierogi róże smaki /bryndzowe z mięsem, z jagnięciną, chinkali, manty/ chaczapuri dwa dania wege, chleb puri,

Realizujemy Tylko spotkania rodzinne, firmowe, grupowe od 10 osób po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i menu.

Telefony:
604 541 689 Grzegorz – ustalenie i rezerwacje posiłków
606 117 020 Bożena – rezerwacje noclegów

Nasze produkty możecie kupić Państwo na Allegro >>

Ważna informacja:
1 maja 2024 restauracja czynna w weekend sobota-niedziela w godz. od 13.00 do 1800.