GOSPODA

Niestety, nie każdy jeszcze miał szansę zabłądzić w rejon Kaukazu, zwiedzić te wyjątkowe strony. Pomimo, iż nie dostąpiliśmy jeszcze tej przyjemności, zdecydowana większość z nas odczuwa sentyment do zamieszkujących tę krainę Gruzinów, Ormian czy Azerów. Kojarzymy te narody, zamieszkujące momentami surowe i górzyste, ale zawsze piękne strony, z bogactwem kulturowym, wielowiekowymi tradycjami i egzotyką. Odnosimy wrażenie, że są to miejsca zasiedlone przez ludzi ambitnych, wojowniczych i wylewnych. Lubiących czystą formę i szczerość.

I nie sposób zaprzeczyć tym wrażeniom. A szczególnie mocno się one uwydatniają, gdy skosztujemy dań tamtejszej kuchni, pełnej warzyw, serów, mięs i przypraw, zawsze solidnie podlanych winem. Ta kuchnia to najdoskonalsze odzwierciedlenie kaukaskich charakterów, a skoro tak, to na pewno każdemu naszemu rodakowi przypadnie do gustu.

Gdy tylko spróbujemy potraw przyrządzonych wedle tradycyjnych receptur przez Grzegorzowych Chutorników, jeszcze mocniej poczujemy się związani sympatią do ludów Kaukazu. Przeniesiemy się na tamtejsze do tej pory niedostępne szczyty, poczujemy ciepło i bogactwo klimatu. Pozwolimy zniewolić się niepowtarzalnej kulinarnej uczcie.

Zapraszamy do naszej Gospody, serwującej kuchnię ludzi gór na zboczach Beskidu Niskiego.

Dla gości rezerwujących domki z wyżywieniem oferujmy całodzienne wyżywienie za dodatkową opłatą.
W ofercie również kuchnia polska.

Od dnia 28.08.2023 restauracja czynna sobota -niedziela w godz 12.00-18.00 do odwołania
wyłącznie poprzez
rezerwacje miejsc pod nr tel.:
604 541 689 Grzegorz, 606 117 020 Bożena

Telefony:
604 541 689 Grzegorz – ustalenie i rezerwacje posiłków
606 117 020 Bożena – rezerwacje noclegów

Nasze produkty możecie kupić Państwo na Allegro >>

Ważna informacja:
Od dnia 28.08.2023 restauracja czynna sobota -niedziela w godz 12-18 do odwołania wyłącznie poprzez rezerwacje miejsc.