Atrakcje

Nieograniczony dostęp do rzeki – kamienista Plaża

Do Państwa dyspozycji jest również nasza prywatna plaża nad strumieniem. Z małymi dziećmi to wypoczynek nad rzeczką będzie dla państwa idealny a także z miejscem na grilla.

Wypożyczalnia rowerów

Dla tych co lubią czynnie spędzać swój wolny czas proponujemy zwiedzanie okolic na rowerach górskich. Wypożyczalnia rowerów znajduje się w naszej okolicy wiec możemy zorganizować na wasze życzenie lub możecie sami sobie zorganizować dla naszych klientów Rabat.
https://lemkobike.pl/pl/

Off Road mały i duzy

Niezapomniana przygoda, duża dawka adrenaliny – to cię czeka jadąc z naszymi kierowcami w lasy, błota, wertepy. Do dyspozycji mamy kilka aut terenowych z przewodnikami, mamy wiele ciekawych i godnych polecenia tras. Jeśli chcesz poczuć moc adrenaliny ta atrakcja jest dla Ciebie!

Off road po legalnych drogach szutrowych na terenie Polski i Słowacji ze zwiedzanie miasta Bardejov /około 5-6 godzin/

Zalew Klimkówka

To, że jesteśmy w górach nie świadczy o tym, że nie mamy dostępu do wody. 12 km od nas możecie cieszyć się wieloma wodnymi atrakcjami. Kitesurfing, rowerki wodne, kajaki i żaglówki to wszystko czeka na was nad zalewem.
https://lemkobike.pl/pl/

Kuligi na saniach a latem na bryczkach

„…Pędzi, pędzi kulig niczym błyskawica” nie wiemy czy wiecie, ale w naszym regionie jest to jedna z lepszych atrakcji gwarantująca moc wrażeń. Czy ktoś z was pędził już saniami z pochodniami przy gwiaździstym niebie? Nie? To musicie tego spróbować!

Sala konferencyjna – Jurta duża

Goście mogą korzystać z sali konferencyjnej tzn dużej Jurty. W Sali znajduje się rzutnik, więc można sobie zrobić wieczór „w kinie”, „karaoke”.
Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe, komunie, chrzty, małe wesela, rocznice, itp. Organizujemy również różnego rodzaju weekendy tzw „ babskie wypady”-dzień kobiet w spa oraz męskie a także imprezy intergacyjne.

Stoki narciarskie

Nasze miejsce jest świetną bazą wypadową na narty. W pobliżu znajdują się takie stoki jak Magura Małastowska, Małastów czy Smerekowiec, wszystko to w zasięgu max. 15 km. Dla bardziej wymagających w odległości 40 km znajduje się Krynica Zdrój, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Wanna Termalna

Jedną z głównych naszych atrakcji jest Wanna Termalna. Jest to balia wodna, w której temperatura wody sięga 40-45*C. Zażywanie kąpieli w takiej bali daje niesamowity efekt zdrowotny- pobudza krążenie, wzmacnia odporność. Może by to kąpiel solankowa, w piwie w ziołach.
W bali mieści się do 8 osób.

Sauny

Dla naszych gości mamy wolnostojącą saunę w strefie spa

Kompleks Spa

W skład naszego kompleksu:

  • sauna zewnętrzna mała,
  • sauna w strefie spa duża,
  • rota solna,
  • wanna termalna,
  • balia z zimną wodą
  • strefa relaksu
  • jurta duża strefa odpoczynku i poczęstunku.

Zapraszamy na noce saunowe prowadzone przez wykwalifikowanych saunamistrzów.
Noce prowadzone są zgodnie z zasadami Polskiego Towarzystwa Saunowego.
Po gorącym seansie schłodzisz się w bani z zimną wodą lub bezpośrednio w rzece, a potem odpoczniesz w strefie relaksu, a my uraczymy Cię małym poczęstunkiem.

Wycieczki po Beskidzie Niskim z Przewodnikiem

Beskid Niski – Perła Polskich Gór
Beskid Niski jest jednym z najurokliwszych regionów Polskich Gór, gdzie natura splata się z tradycją, a każdy zakątek skrywa niezwykłe piękno. To miejsce pełne górskich szlaków, malowniczych dolin i przyjaznych społeczności, które serdecznie witają podróżnych.
W sercu Beskidu Niskiego ukryta jest perła górskich szlaków i majestatycznych szczytów. To tu, wśród malowniczych krajobrazów, wyrasta Lackowa (997 m n.p.m.) – jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc w Beskidzie Niskim. Ponadto, przecina go Główny Szlak Beskidzki (znany także jako GSB) , stanowiący nieodzowny element sieci szlaków górskich w Polskich Beskidach. Beskid Niski z Lackową i Głównym Szlakiem Beskidzkim w roli głównej to nie tylko wyprawy w góry, ale również prawdziwe doświadczenie górskiej przygody, gdzie harmonia natury i tradycji tworzy niepowtarzalny klimat tego urokliwego regionu. Przekrocz granice codzienności oraz odkryj piękno i atrakcje Beskidu Niskiego!

– Wycieczka na św. Góra Jawor – wzniesienie w Beskidzie Niskim, w obrębie Gór Hańczowskich, na granicy ze Słowacją, w odległości około 3 km od wsi Wysowa-Zdrój z przepięknym widokiem na góry Beskidu niskiego.

Góra Jawor jest uważana przez wyznawców prawosławia oraz przez grekokatolików za świętą, w związku z objawieniami maryjnymi, jakie miały tam miejsce w okresie międzywojennym. Na północnym stoku wzniesienia znajduje się greckokatolickie sanktuarium – drewniana cerkiew pod wezwaniem Opieki Matki Bożej, a także otoczone kultem źródełko.
Zapomnij o zgiełku miasta i zanurz się w spokoju Beskidu Niskiego. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem górskich wędrówek, czy chcesz delektować się lokalną kulturą, nasz region oferuje coś dla każdego. zarezerwuj swój urlop już teraz i doświadcz niezwykłego piękna i atrakcji Beskidu Niskiego!

Stanica konna „Osława”

Konie, rekreacja, wypoczynek!
Organizujemy wycieczki i rajdy konne po Beskidzie Niskim, warsztaty konne dla młodzieży i dorosłych. Konie rasy huculskiej i wielkopolskiej z domieszką arabów. Zapraszamy do Wysowej, nauczymy jeździć konno i zrozumieć konie.
Ważna informacja:
1 maja 2024 restauracja czynna w weekend sobota-niedziela w godz. od 13.00 do 1800.